Firmast
Projekts GPS
Teenindus

WEB


WEB-väljatöötamine
- Veebiinterfeissi kasutamine kaasaegsete arvestussüsteemide jaoks
- Kasutamine kaubandus- ja laokompleksides
- Kasutamine tootmise- ja laokompleksides
- Kasutamine transpordilogistikas
Serveri rent
- Virtuaalserveri rent (Virtual server, VDS/VPS Virtual Dedicated Server/Virtual Private Server)
- Eraldatud serveri rent (dedicated server, DS)
- Serveri paigaldamine (colocation)

RUS ENG   

Veebiinterfeissi kasutamine kaasaegsete arvestussüsteemide jaoks

Portaal – on iseseisev sait ja võib saada hästi toimivaks virtuaalseks organisatsiooniks, mis aitab väljuda rahvusvahelistele turgudele, suhelda klientide, tarnijate ning äripartneritega Interneti kaudu. Tähtis on see, et luues portaali, saate kokkuhoida ka kulusid - äri tegemine internetis ei nõua ju suuri ressursse. Veebiportaali optimaalne jaotamine kliendi-, partneri- ja sisetsooniks, tehnoloogiliseks ja majanduslikuks osaks, tekitab Teile mugava keskkonna kõigi äriprotsessist osavõtvate spetsialistide tööks.

Interneti infosüsteemide kasutamisel, eriti logistika valdkondades, tekib sageli probleem andmete importimisel töötlemiseks ja edaspidiseks analüüsiks kontori tarkvararakendustes.

Veebiteenuse paigaldamine otse kliendi infosüsteemile, eriti juhul, kui seda kasutatakse operatiivses töös, annab vaieldamatu eelise – andmed satuvad otse ettevõtte infosüsteemi reaalaja režiimis, ilma täiendava ajakuluta, välja arvatud andmete käsitsi juhitavad impordi-ekspordi režiimid ning selle tulemusel “inimlik faktor”, või siis sünkroniseerimise reglemendi režiimid, mis ei anna erinevate infosüsteemide seisundi 100-protsendilist sünkroniseerimist ühel ajamomendil.

ASP.NET – see on tehnoloogia veebi rakenduste väljatöötamiseks, mis on ehitatud üles .NET kohale ja mis võimaldab väljatöötamisel kasutada laialdasel arvul valmis klasse. Suur võimaluste valik ja mugav mastaapsuse ulatus muudab .NET platvormi väga sobivaks suurte keeruliste projektide jaoks (jaotatud korporatiivrakendused). On olemas mitu tehnoloogiat rikastavat framework´i, sellised nagu ASP.NET MVC, ASP.NET AJAX, ASP.NET WebForms ja WebMatrix, VB.NET. Andmebaasi MS SQL ja universaalse integratsiooniplatvormi kooskasutus võimaldab ülesehitada mistahes mastaabis korporatiivseid juhtimissüsteeme suurema andmetöötluse mahuga.

Oleme valmis Teie infosüsteemide jaoks välja töötama sobiva veebiinterfeissi, olenemata keerukusastmest, ning paigutama Teie äriprotsessi loogika veebiinterfeissi, kasutades kvaliteetset ning unikaalset veebi disaini, millele on tagatud ligipääs igast arvutist, ilma töökohtade arvu piiranguta, 24 tundi ööpäevas 7 päeva nädalas.

Põhjalikumat infot lahenduste alal leiate ERP - Ettevõtte ressurside planeerinise süsteem.


 

GSM: (+372) 5 03 28 23
e-mail: contact@net-working.ee

 
© Networking 2003
WebDisain © rocket88