Firmast
Projekts GPS
Teenindus

Firmast


- Lühiinformatsioon
- Eripakkumine
- Seminarid
- Kas tarvitseb programmi tellida ?
- Kliendid
- Võlglased

RUS ENG   

10.05.2010

Ettevõtte DataNet Systems OÜ, mis tegeleb tarkvara väljatöötamise ja juurutamisega, teeb superpakkumise ajakirja „Raamatupidamis-uudised“ tellijatele – laoprogrammid suvi lõppuni 10% allahidlusega.

Firmal on lai valik tarkvarat - see tähenda igaüks leiab endale sobiva hinnaga tarkvara, mis täpselt vastab ettevõtte vajadustele:


Laotarkvara IWS.Easy
Lihtne arusaamiseks programm. Hind 3900 EEK ( hind soodustusega ajakirja „Raamatupidamis-uudised“ tellijatele 3510 EEK ). Tarnekomplekti kuulub paigaldus, häälestamine ja personali täielik väljaõpetamine koos järgneva 1 aasta pikkuse tarkvara toega.

Laotarkvara IWS.Storage
Laiendatud võimalustega programm, tarnitakse igale firmale eksklusiivses variandis, vastavuses tellija soovitustega.
kohandamine konkreetse ettevõtte tingimustele ja vajadustele.

Kauba-lao tarkvara IWS.Trade
Laiendatud võimalustega programm, sisaldab endas kohandamine arvestades konkreetseid ettevõte kauba tehinguid ja laoarvestust. Tarnitakse igala firmale eksklusiivses variandis, vastavuses tellija soovitustega.

Laotarkvarakompleks WMS.Management
Tarkvara kompleksi WMS. Management on ladustamise ja hoiustamine automatiseeritud juhtimissüsteem. Sisaldab endas järgmised võimalused: ABC-analüüs, topoloogiline arvestus (graafiline lao optimeerimise moodul), teenuse hinda automaatne arvestus ja palju muud.


GSM: (+372) 5 03 28 23
e-mail: contact@net-working.ee

 
© Networking 2003
WebDisain © rocket88